"Podziel się polską kulturą i sztuką z dziećmi oraz młodzieżą"

Podziel się polską to projekt mający na celu promować polską kulturę oraz polskie firmy wśród dzieci oraz młodzieży

Większości z nas wydaje się, że nie posiada talentu plastycznego i ostatni raz kredki czy akwarele kupowaliśmy dla swoich dzieci w szkole podstawowej.

To wielka szkoda - każdy z nas może odkryć w sobie talent i pasję. Wybierz się dziś do sklepu i kup farby do malowania palcami tutaj: http://www.e-plastyczny.pl/farby/do-malowania-palcami i zobacz asortyment w którym znajdują się również farbki witrażowe lub akwarele i do pracy!

Możesz malować i rysować w szkicowniku, tworzyć witraże lub wzory na kubkach czy talerzach. Limit wyznaczy tu Twoja wyobraźnia. Na początek zacznij szkicować na zwykłych kartkach, a kiedy pojawią się nowe pomysły - zainwestuj w inne materiały. Rysowanie pomoże Ci oderwać się od codziennych problemów, zrelaksuje Cię i będzie doskonałym ćwiczeniem na wyobraźnię.

Możesz również zainteresować się czymś mniej konwencjonalnym, na przykład malowaniem na tkaninach. Mogą to być Twoje ubrania, obrusy, firany...możliwości są niemal nieskończone. Na początek znajdź sklep, który oferuje bogaty asortyment farb do tkanin. Kiedy już zdobędziesz materiały, poćwicz najpierw na skrawkach niepotrzebnego materiału, a dopiero potem weź się za upiększanie swojej garderoby. 

Gdzie szukać materiałów? Najłatwiej będzie zacząć w zwykłym sklepie z artykułami papierniczymi Kupimy tam różne rodzaje farb i kredek oraz szkicowniki czy gumki do mazania - takie wyposażenie wystarczy nam na początek. Później, kiedy wkręcimy się w tworzenie, możemy zainteresować się bardziej specjalistycznymi materiałami. Z pomocą mogą przyjść specjalne sklepy dla plastyków, gdzie znajdziemy bogatszą ofertę. Jeżeli podobnej placówki nie ma w Twoim mieście, na pewno z łatwością znajdziesz internetowy sklep plastyczny, który spełni Twoje oczekiwania. Zwykle będzie on oferował też niższe ceny niż sklep stacjonarny.

Fotorelacja

dzieci

zabawa

zabawki