"Podziel się polską kulturą i sztuką z dziećmi oraz młodzieżą"

Podziel się polską to projekt mający na celu promować polską kulturę oraz polskie firmy wśród dzieci oraz młodzieży

Jeżeli zbliża się dzień narodzin naszego pierwszego dziecka, prawdopodobnie robimy dosłownie wszystko, by przygotować się na to niesamowite i wspaniałe wydarzenie.

Chcemy zagwarantować swojemu potomkowi dobry start w prawdziwe życie, dlatego szykujemy dla niego wspaniały i piękny pokoik dziecka, który od tej pory będzie jego własnością. Tworząc go, przepatrujemy dosłownie wszystkie, tanie i solidne meble dla dzieci. A co jeszcze oprócz nich powinniśmy umieścić w takim pomieszczeniu, jeżeli ma być ono naprawdę doskonałe?
Szukasz mebli?
Wybierz meble do pokoju dziecka

Zadbajmy początkowo o podstawy - ściany i podłogi. Podłogę takiego pokoiku możemy wyłożyć miękkim dywanikiem. Gdy już nasze dziecko podrośnie, na pewno zacznie prędko raczkować, a robiąc to na delikatnym podłożu, nie zrobi sobie żadnej krzywdy. Ściany pokoju pomalujmy na jasny i radosny kolor, zielony czy żółty, ale uważajmy z jego jaskrawością i intensywnością. Przydadzą nam się także tanie i solidne biurka dla dzieci, które wynajdziemy w sklepach meblarskich. Jeżeli któreś z nich nam się od razu spodoba, spytajmy ekspedienta marketu, czy nie znajduje się ono przypadkiem w jakimś komplecie. Najlepiej zaopatrzmy się w produkty pochodzące z jednej serii, by wszystkie meble idealnie do siebie pasowały. Dzięki temu pomieszczenie dziecięce będzie spójne, harmonijne i naprawdę bardzo eleganckie.

Możemy również próbować łączyć ze sobą elementy praktyczne z produktami dającymi dzieciakom zabawę. Świetnym przykładem takiego produktu są łóżka dla dzieci ze zjeżdżalnią. Mając do dyspozycji nieco większą przestrzeń, zdołamy znaleźć dla nich miejsce w pokoju dziecięcym. Choć nasza pociecha będzie musiała trochę do takiego łóżeczka podrosnąć, z pewnością potem bardzo je doceni.

Fotorelacja

dzieci

zabawa

zabawki